054-4799642 צור קשר  
     
 
 הצטרף לרשימת התפוצה לקבלת חדשות ועדכונים ישירות לדוא"ל:

  שלח
 
 
מסע צילומים בהודו סרילנקה ובורמה
 
   בחודשים דצמבר 2018- פברואר 2019, ביצעתי מסעות צילום בצפון ודרום הודו, סרילנקה ובורמה. מסע מרתק קשה ומאתגר, משימות צילום לא קלות, יותר מ-21 טיסות, ואלפי ק״מ בדרכים הקלוקלות של הודו, המסע בהודו היה מרגש מאוד, וקל מאוד  להתחבר לטכסים ולאנשים, מגוון אנושי כל כך שונה ומרתק.
 
 

 
 

איטליה, סקר היסטורי וגיאוגרפי

דף הבית >> הרצאות >> איטליה >> איטליה, סקר היסטורי וגיאוגרפי


איטליה

משך ההרצאה: 90 - 120 דקות
קיטעי וידאו וצילומים

נושאי ההרצאה:
* סקירה היסטורית גיאוגרפית של איטליה.
* סקירה של כל מחוז והמקומות המרכזיים.
* סקירה קצרה על האיים סרדיניה וסיציליה.
* האימפריה הרומית - התייחסות קצרה. 

איטליה היא אחד מיעדי התיירות המובילים בעולם, את איטליה מאפיינים נופים יפים ומשכרים לצד ערים גדולות, מפוארות ומרהיבות וכפרים ציוריים. התרבות האיטלקית- האופרה, המוזיקה, השירה והקולנוע - היא עמוד תווך בתרבות העולמית ואושיותיה של התרבות האיטלקית הם גם סמלים בתרבות העולמית.
באיטליה ביצעתי כ-18 מסעות צילום החל משנת 1998 , ביבשת לאורכה ולרוחבה, תועדו אתרים מכל הסוגים החל מסקר מסיבי של אתרי רומא והסובב לה כמו נמל והעיר העתיקה אוסטיה אנטיקה, טיבולי ווילה אדריאנה הקסומה, בוילה בטיבולי שנבנתה ע"י הקיסר אדריאנוס, ביצעתי צילומים עבור חברה אמריקאית.בצפון ומרכז איטליה בוצעו מסעות צילום עבור מספר פרויקטים גדולים, הקתדרלות הגדולות של איטליה, בפרוייקט ארוך ומרתק זה יותר מחודשיים צולמו יותר מ- 20 קתדרלות בערים היפות והמרתקות באיטליה, מילנו, ורונה, אסיסי, פדואה, ונציה, אורוייטו, פירנצה ועוד... צילום הקתדרלות בוצע עפ"י ההרצאת של פרופסור וויליאם קוק מאוניברסיטת ניו יורק, ובסיום הצילומים הופקה ערכה מרתקת שנמכרה בהצלחה מרובה.

 פרוייקט נוסף: צילום אתרים אטרוסקים במרכז איטליה, צילומי ציורים עתיקים בקברים מדהימים בצ'רבטרי וטרקוויניה, ואתרים ארכיאולוגיים המעטים ששרדו מתקופה טרום רומית זו.

 פרוייקט צילום בחבל קאמפניה, הכולל את איזור נאפולי והחופים המדהימים באמאלפי והאי הקסום קאפרי, עוד באיזור זה וגולת הכותרת היה פרוייקט צילום של הערים הקבורות פומפיי והרקולנאום, פרוייקט זה בוצע עבור יצירת תקליטורי מידע וערכות לומדה עפ"י הרצאות של פרופסור סיטבן טוק מאוניברסיטת מישיגן

בסרדיניה בוצע מסע צילום אחד ומרוכז סרדיניה הוא אי בים התיכון והוא מחוז אוטונומי בעל מעמד מיוחד באיטליה. האי נקרא על שם השרדנה, עם שחי בעת העתיקה. האי הוא השני בגודלו בים התיכון, והוא נמצא 12 ק"מ דרומית לקורסיקה, במרחק של כ-200 ק"מ מחופי חצי האי האיטלקי, ומחוף תוניסיה שבאפריקה. העיר החשובה באי היא קליארי שהיא גם בירת הפרובינציה הקרויה בשמה. העיר השנייה בחשיבותה היא סאסארי. סרדיניה היא מחוז אוטונומי בעל מעמד מיוחד ברפובליקה האיטלקית לפי החוקה משנת 1948, בשל התרבות בעלת המאפיינים האתניים והלשוניים הייחודיים.
בסיצילה בוצעו 4 מסעות צילום, לאורכה ולרוחבה, מיקומה של סיציליה בלב הים התיכון הפך אותה ליעד כיבוש לכוחות צבאיים רבים שביקשו לשלוט על אגן הים התיכון, אלו הותירו את חותמם בתרבות הסיצילאנית זמן רב לאחר חילופי המשטרים. צולמו מאות אתרים ארכיאולוגיים ואחרים.


קטע וידאו של איזור נאפולי וקאמפניהאלבום תמונותמפה


                                                            לחץ להגדלה
 
 
כל הזכויות שמורות לשמואל מגל/רונית מרקו 2012. טלפון:054-4799642 / משרד:04-9998316
 
לייבסיטי - בניית אתרים